Bin katılımcıyla satranç turnuvası | Körfez Gazetesi
Büyükşehirden üniversite camisine destek

Büyükşehirden üniversite camisine destek

2 ayda 27 işyerini soydu

2 ayda 27 işyerini soydu

Butik otel yangında kül oldu

Butik otel yangında kül oldu

3 metreden dere yatağına düştü

3 metreden dere yatağına düştü

Yerleşik Ruslarda seçim hazırlığı

Yerleşik Ruslarda seçim hazırlığı

Bin katılımcıyla satranç turnuvası
Bin katılımcıyla satranç turnuvası

  KEPEZ Belediyesi’nin katkısıyla düzenlenen ‘2017 Antalya Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası’na, 30 ilden 1000’in üzerinde sporcu katıldı. Kepez Belediyesi’nin katkıları ile Türkiye Satranç Federasyonu ve Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle ‘2017 Antalya Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası’ düzenlendi. 27-29 Ekim tarihleri arasında Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde düzenlenen satranç turnuvasına yüksek katılım gerçekleşti. ‘2017 […]

 

KEPEZ Belediyesi’nin katkısıyla düzenlenen ‘2017 Antalya Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası’na, 30 ilden 1000’in üzerinde sporcu katıldı. Kepez Belediyesi’nin katkıları ile Türkiye Satranç Federasyonu ve Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle ‘2017 Antalya Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası’ düzenlendi. 27-29 Ekim tarihleri arasında Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde düzenlenen satranç turnuvasına yüksek katılım gerçekleşti. ‘2017 Antalya Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası’ ödüllü sporculara da ev sahipliği yaptı. Türkiye geneli 30 ilden katılımın gerçekleştiği turnuvaya 1000’in üzerinde sporcu katıldı. Yarışmacılar, 7-12 yaş grubu, A ve B açık yaş gurubu olmak üzere 14 kategoride 45 dk+30sn zaman temposunda yarıştı.

 

ÇOCUKLARDAN YOĞUN İLGİ

 

Satranç Turnuvası’na büyükler kadar küçükler de yoğun ilgi gösterdi. Turnuvada 7-12 yaş grubuna yaklaşık 800 başvuru gerçekleşti. Tıklım tıklım dolan Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde yarışmacılar hamle yapabilmek için ter dökerken, ebeveynler de büyük merakla sonuçları bekledi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz