Belediyeden Öğrencilere Çanta | Körfez Gazetesi
Antalyaspor ile seremoniye çıkmak 200 lira

Antalyaspor ile seremoniye çıkmak 200 lira

Cumhuriyet Tenis Turnuvası başladı

Cumhuriyet Tenis Turnuvası başladı

1207 Antalya Döşemaltı Belediyespor yarı finalde

1207 Antalya Döşemaltı Belediyespor yarı finalde

Yüzmede Antalyaspor başarısı

Yüzmede Antalyaspor başarısı

Dekoratif tablo yapımını öğreniyorlar

Dekoratif tablo yapımını öğreniyorlar

Belediyeden Öğrencilere Çanta
Belediyeden Öğrencilere Çanta

        MANAVGAT Belediyesi tarafından içerisinde kırtasiye malzemelerinin de bulunduğu 4 bin adet çanta dağıtıldı. Manavgat Belediyesi tarafından 2017- 2018 eğitim yılı dolayısıyla içerisinde bir öğrencinin ihtiyaç duyabileceği tüm kırtasiye malzemelerinin olduğu 4 bin adet çanta dağıtıldı. Çantalar öğrenim belgelerini getiren öğrencilerle ailelerine teslim edildi. İhtiyaç sahibi ilkokul, ortaokul ve lisede öğrenim gören […]

 

 

 

 

MANAVGAT Belediyesi tarafından içerisinde kırtasiye malzemelerinin de bulunduğu 4 bin adet çanta dağıtıldı. Manavgat Belediyesi tarafından 2017- 2018 eğitim yılı dolayısıyla içerisinde bir öğrencinin ihtiyaç duyabileceği tüm kırtasiye malzemelerinin olduğu 4 bin adet çanta dağıtıldı. Çantalar öğrenim belgelerini getiren öğrencilerle ailelerine teslim edildi. İhtiyaç sahibi ilkokul, ortaokul ve lisede öğrenim gören kız ve erkek öğrencilere yönelik olarak ayrı ayrı hazırlanan çantalar, Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nün organizasyonu ile Sosyal Market önünden verildi.

BAŞARI DİLEDİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, sosyal belediyecilik anlayışıyla vatandaşa imkanlar ölçüsünde hizmet götürdüklerini belirterek, çocukların mutluluklarından güç aldıklarını kaydetti. Başkan Sözen, “Dağıttığımız çantaların içerisinde öğrencilerimizin kırtasiye ihtiyacını karşılayabileceği bütün malzemeleri tedarik ettik. Kentimizde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere her konuda olduğu gibi eğitim konusunda da verdiğimiz destek aralıksız devam edecek. Çocuklarımızın yüzündeki tebessümü görmek bizler için en büyük gurur kaynağı. Bu vesileyle yeni eğitim öğretim yılının velilerimize, öğrencilerimize ve eğitmenlerimize başarılar getirmesini temenni ediyorum” dedi. (DHA)

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz