Belediyeden malzeme desteği | Körfez Gazetesi
Eski başkana sürpriz tören

Eski başkana sürpriz tören

Başkan Uysal, gençlerle gitar çaldı

Başkan Uysal, gençlerle gitar çaldı

Uyuşturucu taciri tutuklandı

Uyuşturucu taciri tutuklandı

Motosikletle kamyon çarpıştı

Motosikletle kamyon çarpıştı

Silah ve mühimmat kaçakçılığı operasyonu

Silah ve mühimmat kaçakçılığı operasyonu

Belediyeden malzeme desteği
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 2 Ekim 2017 - 11:44:32
Belediyeden malzeme desteği

    KUMLUCA Belediyesi, Kumluca Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen camiler arası spor etkinliklerinde kullanılmak üzere malzeme desteğinde bulundu. Kumluca Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü’nün organize ettiği camiler arası sportif etkinliklerde kullanılmak üzere Kumluca Belediyesi tarafından malzeme ve salon desteği verildi. Cami imamları kontrolünde spor yapacak gençler Kumluca Belediyesi’ne ait spor salonunda ve çim sahalarda etkinlik yapabilecek. […]

 

 

KUMLUCA Belediyesi, Kumluca Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen camiler arası spor etkinliklerinde kullanılmak üzere malzeme desteğinde bulundu. Kumluca Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü’nün organize ettiği camiler arası sportif etkinliklerde kullanılmak üzere Kumluca Belediyesi tarafından malzeme ve salon desteği verildi. Cami imamları kontrolünde spor yapacak gençler Kumluca Belediyesi’ne ait spor salonunda ve çim sahalarda etkinlik yapabilecek.

ZARARLI ALIŞKANLIKLAR

Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Kumluca Müftülüğü Gençlik Koordinatörü Bayram Tekin’e futbol ve basket toplarını teslim etti. Başkan Çetinkaya, “Bayram Tekin hocamızı kutluyorum. İlçemizdeki çocukları ve gençleri bir arada topluyor. Zararlı alışkanlıklardan uzak tutmak kaydıyla spor yaptırıyor. Değişik kültürel etkinliklere katılmalarını sağlıyor. Biz de hocamıza katkıda bulunmak için futbol ve basketbol topu hediye ediyoruz. Ayrıca spor salonumuzu ve çim sahalarımızı kullandırmayı taahhüt ediyoruz” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Kumluca Müftülüğü Gençlik Koordinatörü Bayram Tekin de “Tek hedefimiz çocuklarımızı, gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan uzak tutabilmek. Gençlerimize birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını aşılamak istiyoruz. Buna bağlı olarak çocuklarımızı ve gençlerimizi sporda buluşturuyoruz. Ayrıca belli günlerde çay saati, çorba ikramı saati gibi etkinlikler de yapıyoruz. Katkılarından dolayı başta Belediye Başkanımız Hüsamettin Çetinkaya olmak üzere Kumluca Belediyesi’ne teşekkür ediyorum” diye konuştu. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz