Başkan Türel, Salı Grubu’na konuk oldu | Körfez Gazetesi
Kepez’de yol çalışmaları 

Kepez’de yol çalışmaları 

Polisten ‘Duman’ uygulaması

Polisten ‘Duman’ uygulaması

Türkiye’nin en hızlısı EFE HASIRCIOĞLU

Türkiye’nin en hızlısı EFE HASIRCIOĞLU

Antalya benim evim

Antalya benim evim

Kadınlardan  Çelik’e ilgi

Kadınlardan Çelik’e ilgi

Başkan Türel, Salı Grubu’na konuk oldu
Başkan Türel, Salı Grubu’na konuk oldu

Salı Grubu’nun Ramazan ayı iftar programlarının konuğu Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel oldu. 24 Haziran’da gerçekleşecek genel seçimlere değinerek konuşmasına başlayan Türel, seçimin Türkiye için sürpriz olduğu gibi dünyada Türkiye’yi yakından takip eden küresel güçler için de sürpriz olduğunu ifade etti.   KONYAALTI YENİ YAŞAM MERKEZİ   İşadamlarının sorularını da yanıtlayan Başkan Türel, Konyaaltı sahil […]

Salı Grubu’nun Ramazan ayı iftar programlarının konuğu Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel oldu. 24 Haziran’da gerçekleşecek genel seçimlere değinerek konuşmasına başlayan Türel, seçimin Türkiye için sürpriz olduğu gibi dünyada Türkiye’yi yakından takip eden küresel güçler için de sürpriz olduğunu ifade etti.

 

KONYAALTI YENİ YAŞAM MERKEZİ

 

İşadamlarının sorularını da yanıtlayan Başkan Türel, Konyaaltı sahil projesinde gelinen son noktayı anlattı. Sahilin Ramazan Bayramı’nda tamamen hizmete açılmış olacağını ifade eden Başkan Türel, şöyle konuştu: “Konyaaltı sahil projemiz içerisinde ücretsiz ulaşım olacak. Varyanttan sahilin sonuna kadar toplu ulaşım araçlarımız ücretsiz çalışacak. Bir de ANTBİS kuruyoruz oraya. İsteyen bisikletle sahilin bir ucundan bir ucuna gidebilecek. Akıllı yönetim uygulamalarının en güzelini Konyaaltı’nda vereceğiz. Mesela çocuklara bir güvenlik bileziği takılacak. Akıllı telefonlarınıza uygulamayı indiriyorsunuz çocuğunuzun nerede oynadığını ne yaptığını telefonunuzdan izliyorsunuz. 12 Eylül koruluğu içinde macera parkı yapıyoruz. Oralar çocukların kullanım alanı olacak. Yani Antalya’nın tam bir yaşam merkezi oluyor.”

 

CANLI MÜZİK OLMAYACAK

 

Konyaaltı sahilindeki otopark ihtiyacı ile ilgili bir soruya ‘Boş bulduğumuz her yeri otopark yaptık’ şeklinde yanıt veren Menderes Türel, Minicty’nin hemen yanına 300 araçlık bir yeni otopark daha yaptıklarını söyledi. Konyaaltı’nda canlı müzik olmayacağını da belirten Başkan Türel, “Geçmişte yaşadığımız o trajik tecrübeleri bir daha yaşamayalım istedik. 6 metrekarelik büfelerin geçmişte nasıl gazinolara döndüğünü çok iyi biliyoruz. Meclisimizden geçirdiğimiz yönetim planında Konyaaltı’nda canlı müzik yok. On ikiyi bir geçe açık havada müzik hiç yok” diye konuştu. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz