Başkan Türel öğretmenlerle buluştu | Körfez Gazetesi
Kepez’in seraları çiçek fabrikası gibi

Kepez’in seraları çiçek fabrikası gibi

Gençler Avrupa ile  ‘Kültür Köprüsü’ kuruyor

Gençler Avrupa ile ‘Kültür Köprüsü’ kuruyor

Avrupa Türk Parlamenter  Birliği Antalya’da toplandı

Avrupa Türk Parlamenter Birliği Antalya’da toplandı

Doktora ‘alaycı tavır’ tokadı

Doktora ‘alaycı tavır’ tokadı

Kaşlı öğrenciler Antalya’yı temsil edecek

Kaşlı öğrenciler Antalya’yı temsil edecek

Başkan Türel öğretmenlerle buluştu
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 22 Kasım 2017 - 11:59:55
Başkan Türel öğretmenlerle buluştu

        ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 24 Kasım Öğretmenler Günü öncesinde belediye bünyesinde görevli öğretmenlerle bir araya geldi. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Öğretmenler Günü Kutlama Yemeği’ne Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, eşi Ebru Türel, Genel Sekreter Yardımcısı Sanem Öztürk, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Karakaş, Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevli […]

 

 

 

 

ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 24 Kasım Öğretmenler Günü öncesinde belediye bünyesinde görevli öğretmenlerle bir araya geldi. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Öğretmenler Günü Kutlama Yemeği’ne Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, eşi Ebru Türel, Genel Sekreter Yardımcısı Sanem Öztürk, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Karakaş, Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevli öğretmenlerin yanı sıra Başkan Türel’in ilk müzik öğretmeni Yekta Başeğmez de katıldı. Başkan Türel, öğretmeni Yekta Başeğmez’in elini öperek Öğretmenler Günü’nü kutladı ve çiçek takdim etti.

ÖĞRETMENLERİN HAZİNESİ ÖĞRENCİLERDİR

Yemekte konuşan Başkan Türel, öğretmenlerin en büyük hazinesinin yetişmiş, başarılı öğrenciler olduğunu söyledi. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü erken kutlayarak haftaya çok kıymetli öğretmenlerin etkinliğiyle başlatmak istediklerini belirten Başkan Türel, “Sizlere teşekkür için tek gün yeterli değildir, keşke bu haftayı eğitim ve öğretmenler haftası ilan etsek ve daha büyük etkinlikler yapsak” diye konuştu. (DHA)

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz