Başkan Gül'e Cemevi Teşekkürü | Körfez Gazetesi
İbradı’da kick boks heyecanı

İbradı’da kick boks heyecanı

Konyaaltı ilgi görüyor

Konyaaltı ilgi görüyor

Sanatçılar işbirliği yapacak

Sanatçılar işbirliği yapacak

Otomobil ile hafif ticari araç çarpıştı

Otomobil ile hafif ticari araç çarpıştı

Kamyonet takla attı: 4 yaralı

Kamyonet takla attı: 4 yaralı

Başkan Gül’e Cemevi Teşekkürü
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 23 Ekim 2017 - 11:00:39
Başkan Gül’e Cemevi Teşekkürü

      ALEVİ Kültür Dernekleri (AKD) yöneticileri cemevi yapımı için arsa tahsisinde bulunan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e teşekkür etti. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün gayretiyle Arslanbucak Mahallesi 430 ada 3 parselde bulunan 1400 metrekarelik arsa Kemer Cemevi yapımı için Alevi Kültür Dernekleri (AKD) Kemer Şubesi’ne tahsis edildi. AKD yöneticileri, Başkan Gül ile bir […]

 

 

 

ALEVİ Kültür Dernekleri (AKD) yöneticileri cemevi yapımı için arsa tahsisinde bulunan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e teşekkür etti. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün gayretiyle Arslanbucak Mahallesi 430 ada 3 parselde bulunan 1400 metrekarelik arsa Kemer Cemevi yapımı için Alevi Kültür Dernekleri (AKD) Kemer Şubesi’ne tahsis edildi. AKD yöneticileri, Başkan Gül ile bir araya gelerek tahsis için teşekkür etti. Programa, Belediye Başkanı Mustafa Gül, AKD Genel Başkanı Doğan Demir, AKD Genel Başkan Yardımcısı Keziban Kaya ve Ali Aktaş, AKD Kemer Şube Başkanı Ersegün Çam ve davetliler katıldı.

BÜYÜK BİR ONUR

Başkan Mustafa Gül, yasal prosedürlerin tamamlanmasıyla Arslanbucak’ta bulunan 1400 metrekarelik arsanın Kemer Cemevi için tahsis edileceğini belirterek, “2009 yılında göreve gelir gelmez Kemer Belediyesi’ne ait büyük bir salonu AKD Kemer Şubesi’ne tahsis ettik ve bu tahsisi her yıl uzattık. Ancak Alevi kardeşlerimizi kalıcı bir cemevi binasına kavuşturmak istiyoruz. Kısa sürede inşa edilecek olan Kemer Cemevi’nin ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Alevi kardeşlerimizi böyle bir mekana kavuşturmak benim için büyük bir onurdur” dedi.

SAĞLIKLI BİR MEKAN

AKD Genel Başkanı Doğan Demir de “Derneğimize olan yakın ilgisini ve desteğini takdirle takip ettiğimiz Kemer Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Gül’e, Kemer’i bir cemevine kavuşturacağı için çok teşekkür ediyoruz. Kemer Belediyesi’nin yaptığı bu tahsisle artık ibadetlerimizi sağlıklı yapabileceğimiz bir mekana kavuşmuş olacağız” diye konuştu. Programın ardından dernek yöneticileri cemevinin yapılacağı arsayı inceledi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz