Başkan Çetinkaya’nın Rus ziyaretçileri | Körfez Gazetesi
Eşiyle tartıştı, falezlere çıktı

Eşiyle tartıştı, falezlere çıktı

Manavgat’a üçkapalı pazar

Manavgat’a üçkapalı pazar

Polis muhtarlarla buluştu

Polis muhtarlarla buluştu

Kum heykel festivali Mayıs’ta

Kum heykel festivali Mayıs’ta

Yazar Yüksel Işık, okurlarıyla buluşuyor

Yazar Yüksel Işık, okurlarıyla buluşuyor

Başkan Çetinkaya’nın Rus ziyaretçileri
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 11 Kasım 2017 - 13:06:16
Başkan Çetinkaya’nın Rus ziyaretçileri

    KUMLUCA Belediyesi tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenecek Domates Yetiştiriciliği ve Teknolojileri Fuarı’na (DomatExpo) katkı sağlayacak Rus iş adamı Viktor Bikkenıyev Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı ziyaret etti. Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı makamında ziyaret eden Viktor Bikkenıyev, sektör açısından fuarın önemine işaret etti. Bu yıl fuara Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Kumluca Kaymakamlığının da […]

 

 

KUMLUCA Belediyesi tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenecek Domates Yetiştiriciliği ve Teknolojileri Fuarı’na (DomatExpo) katkı sağlayacak Rus iş adamı Viktor Bikkenıyev Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı ziyaret etti. Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı makamında ziyaret eden Viktor Bikkenıyev, sektör açısından fuarın önemine işaret etti. Bu yıl fuara Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Kumluca Kaymakamlığının da destek vereceğini kaydeden Başkan Çetinkaya ise furara katılacak Rus heyeti diplomatlar nezdinde ağırlayacaklarını kaydetti. Daha önceki DomatExpo kapsamında düzenlenen yarışlarda ilçedeki kadın çiftçilerin yarıştığını hatırlatan Başkan Çetinkaya, bu kez yarışmaya Rusya’dan da kadınların katılacağını söyledi.

FUARA DAVET

Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya; “Bu yıl fuarımız geçen yıllardan daha farklı olacak. Başta içeriği çok zengin ve etkili olacak. Bu zenginliğin renkliliğe dönüşeceğine inanıyorum. Fuarı sadece stantların gezildiği bir organizasyon olmaktan çıkaracağız. Akıllarda kalıcı etkinliklerle süsleyeceğiz. Açılış günü düzenleyeceğimiz Türkiye- Rusya Domates Yeme Yarışması’nda Rus yarışmacıları koordine eden Rus İş Adamı Viktor Bikkenıyev’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Tüm halkımızı DomatExpo’ya davet ediyorum” dedi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz