Başkan Çalık ve Kozan Ankara’da | Körfez Gazetesi
Büyükşehirden üniversite camisine destek

Büyükşehirden üniversite camisine destek

2 ayda 27 işyerini soydu

2 ayda 27 işyerini soydu

Butik otel yangında kül oldu

Butik otel yangında kül oldu

3 metreden dere yatağına düştü

3 metreden dere yatağına düştü

Yerleşik Ruslarda seçim hazırlığı

Yerleşik Ruslarda seçim hazırlığı

Başkan Çalık ve Kozan Ankara’da
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 28 Ekim 2017 - 13:16:43
Başkan Çalık ve Kozan Ankara’da

    Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Kozan ile birlikte Ankara’ya gitti. Başkan Çalık, ilk olarak Antalya milletvekilleri Mustafa Köse, Gökcen Özdoğan Enç ve İbrahim Aydın’ı ziyaret etti. Maliye Bakanı Naci Ağbal, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, eski Meclis Başkanı Cemil Çiçek, Kayseri milletvekili Sami Dedeoğlu, TBMM Genel […]

 

 

Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Kozan ile birlikte Ankara’ya gitti. Başkan Çalık, ilk olarak Antalya milletvekilleri Mustafa Köse, Gökcen Özdoğan Enç ve İbrahim Aydın’ı ziyaret etti. Maliye Bakanı Naci Ağbal, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, eski Meclis Başkanı Cemil Çiçek, Kayseri milletvekili Sami Dedeoğlu, TBMM Genel Sekreter Yardımcısı Erbay Küçük, TBMM Halkla İlişkiler Başkanı Giray Şahin’le de bir araya gelen Başkan Çalık, Serik’te yapmayı planladığı projeleri anlatarak, istişarelerde bulundu ve destek istedi.

BAYKAL’I ZİYARET ETTİ

Başkan Ramazan Çalık, “Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar Serik hiç görmediği yatırımları ve hizmetleri gördü. Bunda başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, Bakanlarımız, Milletvekillerimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımızın payı çok büyük. Serik’in daha çok hizmet alabilmesi için ziyaretlerimiz sürüyor. Eğitim, sağlık, spor, sosyal donatı alanları, alt ve üst yapı çalışmalarımız ile hayalini kurduğumuz Serik’i yeniden inşa ediyoruz. Allah’ın izniyle bizler çalışacağız, Serik kazanacak” dedi. Başkan Çalık ve Hasan Kozan, geçen günlerde rahatsızlanan ve Ankara’da tedavi gören CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ı da ziyaret ederek, ailesine geçmiş olsun dileklerini iletti. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz