Başkan Böcek, Agider'in Konuğu Oldu | Körfez Gazetesi
Yerli tatilci, planlamayı seçime göre yaptı

Yerli tatilci, planlamayı seçime göre yaptı

Manavgat, turizmden  4 milyar dolar gelir bekliyor

Manavgat, turizmden 4 milyar dolar gelir bekliyor

Başkan Uysal, Korkuteli’nde

Başkan Uysal, Korkuteli’nde

Yeni pasaportlara Antalya’dan 2 fotoğraf

Yeni pasaportlara Antalya’dan 2 fotoğraf

Bademağacı ve Dağbeli’ne toplu taşıma

Bademağacı ve Dağbeli’ne toplu taşıma

Başkan Böcek, Agider’in Konuğu Oldu
Başkan Böcek, Agider’in Konuğu Oldu

      KONYAALTI Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Akdeniz Girişimci İşkadınları Derneği’nin (AGİDER) olağan toplantısının konuğu oldu. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, AGİDER’in Akra Otel’de düzenlediği olağan toplantısında iş kadınlarıyla bir araya geldi. Toplantıya AGİDER Başkanı Figen Sayın Yıldırım, yönetim kurulu üyeleri Mine Okudur Gül, Aynur Nilgün, Sibel Katıkol, Çiğdem Teker, Elif Hondu Çil, Dr. […]

 

 

 

KONYAALTI Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Akdeniz Girişimci İşkadınları Derneği’nin (AGİDER) olağan toplantısının konuğu oldu. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, AGİDER’in Akra Otel’de düzenlediği olağan toplantısında iş kadınlarıyla bir araya geldi. Toplantıya AGİDER Başkanı Figen Sayın Yıldırım, yönetim kurulu üyeleri Mine Okudur Gül, Aynur Nilgün, Sibel Katıkol, Çiğdem Teker, Elif Hondu Çil, Dr. Filiz Uluhan, onursal başkan Talha Salmanoğlu, onur kurulu üyeleri Mukaddes Aksoy, Serap Kocaoğlu katıldı. Konyaaltı Belediye Başkanı Böcek toplantıda belediyenin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Başkan Böcek, geçen aylarda hizmete açılan Konyaaltı Sosyal Hizmet Merkezi (KOSHİM) ile Gıda ve Giyim Bankası, Engelli Merkezi, Beslenme ve Diyet Bölümü, Aile Danışma Merkezi, Evde Bakım Servisi gibi birçok sosyal içerikli hizmet birimini tek çatı altında topladıklarını söyledi. Bununla birlikte yine KOSHİM çatısı altında yer alan Konyaaltı Belediyesi Kütüphanesi’nin de 14 bin kitap arşiviyle bölge halkının hizmetinde olduğunu kaydetti.

FUAR VE KONGRE MERKEZİ

10 bin 500 metrekarelik alan üzerine kurulan 3 bin 500 kişi kapasiteli Konyaaltı Belediyesi Kongre ve Fuar Merkezi’ni 24 Kasım’da hizmete açacaklarını dile getiren Başkan Böcek, 8. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’nı bu fuar merkezinde gerçekleştireceklerini bildirdi. Konyaaltı Belediyesi olarak yaptıkları çalışmalarla her zaman eğitime katkı sunduklarını dile getiren Başkan Muhittin Böcek, belediye bünyesinde hizmet veren iki kreşle birlikte şimdide üniversiteli kız öğrenciler için, Zübeyde Hanım ismiyle Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu açtıklarını söyledi. Projesiyle birincilik ödülü alan Yaşlı Kreşi ve Kadınlar Sanat Lokalinin inşaat ve tefrişat çalışmalarının da tamamlandığını dile getiren Muhittin Böcek, çalışan kişilerin anne-babalarını güven içinde bırakabileceklerini bu hizmet binasını bir ay gibi kısa bir süre içinde hizmete açacaklarını bildirdi. Akdeniz Girişimci İşkadınları Derneğini Başkanı Figen Sayın Yıldıran ise konuşmasında Başkan Böcek’e yapmış oldukları çalışmalardan ötürü teşekkür etti. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz