‘Başarı’lı 10 yıl | Körfez Gazetesi
Kepez’de yol çalışmaları 

Kepez’de yol çalışmaları 

Polisten ‘Duman’ uygulaması

Polisten ‘Duman’ uygulaması

Türkiye’nin en hızlısı EFE HASIRCIOĞLU

Türkiye’nin en hızlısı EFE HASIRCIOĞLU

Antalya benim evim

Antalya benim evim

Kadınlardan  Çelik’e ilgi

Kadınlardan Çelik’e ilgi

‘Başarı’lı 10 yıl
‘Başarı’lı 10 yıl

Aldığı başarılı sonuçlarla adından söz ettiren Başarı Spor Kulübü, kuruluşunun 10. yılı nedeni ile Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde bir program düzenledi. Kulüp Başkanı Serpil Akbaş, yöneticilerine ve sponsorlara teşekkür ederken, sporcuların gösterileri ayakta alkışlandı Jimnastik ve hentbol branşlarında önemli dereceler elde eden Başarı Spor Kulübü, kuruluşunun 10.yılı nedeni ile Haşim İşcan kültür Merkezi’nde bir program […]

Aldığı başarılı sonuçlarla adından söz ettiren Başarı Spor Kulübü, kuruluşunun 10. yılı nedeni ile Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde bir program düzenledi. Kulüp Başkanı Serpil Akbaş, yöneticilerine ve sponsorlara teşekkür ederken, sporcuların gösterileri ayakta alkışlandı

Jimnastik ve hentbol branşlarında önemli dereceler elde eden Başarı Spor Kulübü, kuruluşunun 10.yılı nedeni ile Haşim İşcan kültür Merkezi’nde bir program düzenledi. Programa kulüp yönetimi, sporcular, veliler, davetliler ve spor adamları yoğun ilgi gösterdi. Kulüp Başkanı Serpil Akbaş, programın başında kulübüne sponsor olan ve destek veren isimleri sahneye davet ederek tek tek teşekkür etti. Yüzlerce sporcuya hizmet etmenin kolay olmadığını belirten Akbaş, zorlu yolculukta kendilerine destek veren yöneticilere, işadamlarına, kurum ve kuruluş temsilcilerine küçük hediyeler verdi.
ABAŞ’TAN TEŞEKKÜR
Programın başında, kulübün 10 yılda yaptığıicraatlar ve elde ettiği başarıların yer aldığı bir video gösterimi sunuldu. Başarı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Serpil Akbaş, davetlilere kısa bir konuşma yaparak, kurumsallaşma yolunda hızla ilerleyen kulübünün her geçen yıl daha da büyüdüğünü ve geliştiğini anlattı. Kulüp olarak sporcularına sadece spor yaptırmadıklarını, sosyal etkinliklere büyük önem verdiklerini ve kültürel aktivitelerin vazgeçilmezleri olduğunu söyledi. Akbaş, konuşmasının sonunda sporcularına, antrenörlerine ve özellikle sporcu velilerine teşekkür etti.
NEFES KESEN GÖSTERİLER
Programın son bölümünde sahneye çıkan cimnastikçiler, yaptıkları şovlarla büyük beğeni topladı. Özellikle minik cimnastikçilerin şovları ayakta alkışlanırken, zor hareketleri başarı ile gerçekleştiren sporcular büyük beğeni topladı. Antalya ve Türkiye genelinde düzenlenen yarışmalarda dereceye giren sporcuların da sahne aldığı programda, bireysel ve grup halinde gösterilen izlendi. Gösterilerin ardından, sporculara başarı belgeleri verildi.
Hasan Yavaşlar

Akbaş’tan teşekkür plaketi

Başarı Spor Kulübü Başkanı Serpil Akbaş, kulüp yöneticilerinden Serkan Kargıner, Gülsüm Görgülü, Belgin Ölgün ve Yüksel görgülü ile kulübe destek veren Rose Mary Organizasyon, Feniks Reklam, Pixel Foto, Dilek Davetiye ve Matbaa ile Keyif Kafe’ye teşekkür edip plaket verdi.

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz