Ballık yolunu büyükşehir yapacak | Körfez Gazetesi
Büyükşehirden üniversite camisine destek

Büyükşehirden üniversite camisine destek

2 ayda 27 işyerini soydu

2 ayda 27 işyerini soydu

Butik otel yangında kül oldu

Butik otel yangında kül oldu

3 metreden dere yatağına düştü

3 metreden dere yatağına düştü

Yerleşik Ruslarda seçim hazırlığı

Yerleşik Ruslarda seçim hazırlığı

Ballık yolunu büyükşehir yapacak
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 30 Ekim 2017 - 11:56:33
Ballık yolunu büyükşehir yapacak

    AK Parti Korkuteli İlçe Başkanı İlhami Yıldıran, Korkuteli- Kargın Mahallesi arasında kalan ve 7 mahallenin aktif olarak kullandığı Ballık yolunun Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile yaptıkları görüşme sonrası büyükşehir yol ağına alındığını açıkladı. Ak Parti İlçe Başkanı İlhami Yıldıran, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i makamında ziyaret etti. İlhami Yıldıran, ilçede yoğun olarak […]

 

 

AK Parti Korkuteli İlçe Başkanı İlhami Yıldıran, Korkuteli- Kargın Mahallesi arasında kalan ve 7 mahallenin aktif olarak kullandığı Ballık yolunun Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile yaptıkları görüşme sonrası büyükşehir yol ağına alındığını açıkladı. Ak Parti İlçe Başkanı İlhami Yıldıran, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i makamında ziyaret etti. İlhami Yıldıran, ilçede yoğun olarak kullanılan Ballık yolu olarak bilinen ve 7 mahallenin aktif olarak kullandığı yolun Büyükşehir Belediyesi yol ağına alınması gerektiğini iletti.

BÜYÜK MUTLULUK

Başkan Türel’e ziyaretiyle ilgili bilgi veren İlhami Yıldıran, “Milletvekilliği zamanında da yapımında büyük emeği olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’e Ballık yolunun önemini, bu yolu 6-7 mahallenin aktif kullandığını ve Bayat Ovası’nda Korkuteli genelinin bahçesi olduğunu söyledik. Normalde yol haritasında Korkuteli Belediyesi’ne ait olan yola belediye başkanı ve belediye yetkilileri ‘bizim yol ağımızda değil’ diyerek gerek muhtarları gerekse vatandaşı yanlış bilgilendirmiştir. En sonunda da yolun kendilerinde olduğunu bir meclis toplantısında kabul etmiş, yapmaya gücünün olmadığını söylemiştir. Fakat yaz sezonunda en ücra yerdeki eve bile asfalt dökerek toplumun geneline değil, kişilere özel hizmet yaptığını bir daha göstermiştir. Oysa ki Ballık yolunu Korkuteli’nin geneli kullanmaktadır. Bizi toplumun tamamının hizmet alması ilgilendirdiği için bu yolu Menderes Türel başkanımla görüşerek Büyükşehir Belediyesi yapacaktır. Teşkilat olarak bu yolu büyükşehir ağına aldırmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz