Bahşi, Başkan’ı kızdırdı | Körfez Gazetesi
Kepez’de yol çalışmaları 

Kepez’de yol çalışmaları 

Polisten ‘Duman’ uygulaması

Polisten ‘Duman’ uygulaması

Türkiye’nin en hızlısı EFE HASIRCIOĞLU

Türkiye’nin en hızlısı EFE HASIRCIOĞLU

Antalya benim evim

Antalya benim evim

Kadınlardan  Çelik’e ilgi

Kadınlardan Çelik’e ilgi

Bahşi, Başkan’ı kızdırdı
Bahşi, Başkan’ı kızdırdı

MHP’nin Antalya Milletvekili Adayı Abdurrahman Başkan, katıldığı bir toplantıda, İYİ Parti Antalya milletvekili adayı Feridun Bahşi’nin “MHP’nin genel söylemleriyle genel başkanının söylemleri arasında eksen kayması var ” sözleri üzerine salonu terk etti Konyaaltı Gençlik Derneği (KONGED), CHP Milletvekili Adayı Figen Albuga Çalıkuşu, MHP Milletvekili Adayı Abdurrahman Başkan ve İYİ Parti Milletvekili Adayı Feridun Bahşi’yi gençlerle […]

MHP’nin Antalya Milletvekili Adayı Abdurrahman Başkan, katıldığı bir toplantıda, İYİ Parti Antalya milletvekili adayı Feridun Bahşi’nin “MHP’nin genel söylemleriyle genel başkanının söylemleri arasında eksen kayması var ” sözleri üzerine salonu terk etti

Konyaaltı Gençlik Derneği (KONGED), CHP Milletvekili Adayı Figen Albuga Çalıkuşu, MHP Milletvekili Adayı Abdurrahman Başkan ve İYİ Parti Milletvekili Adayı Feridun Bahşi’yi gençlerle buluşturdu. Moderatörlüğünü Bülent Uçma’nın yaptığı söyleşide milletvekili adayları gençlere çalışmalarından söz etti. MHP’li Başkan, ‘İthal aday’ eleştirilerine yanıt verdi. Antalya’da turizm, sanayi ve tarımda faaliyet gösteren bir işadamı olduğunu ve her ayın en az bir haftasını kentte geçirdiğini, burada da bir evi olduğunu anlatan Abdurrahman Başkan, “Antalya’da yaşayanların derdini sıkıntısını bizzat yaşadığım için en iyi ben bilirim. 3 önemli sektörde faaliyetlerim var ve buradan çok önemli tecrübeler elde ettim. TBMM’ye gidip o koltuğa oturursam Antalyalı hemşehrilerimi en iyi şekilde temsil edeceğim” dedi.

FİTİLİ ATEŞLEYEN KONUŞMA

Abdurrahman Başkan’ın ardından söz alan İYİ Partili Feridun Bahşi, kendini tanıttı. Tanıtma sırasında sık sık MHP’deki geçmişinden örnek veren Bahşi’ye, ön sıralarda oturan MHP Konyaaltı İlçe Başkanı Metin Ersoy, “Siz İYİ Parti’nin mi yoksa MHP’nin mi milletvekili adayısınız? Ağzınızdan MHP düşmedi” dedi. Bahşi bu kez MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi isim vermeden işaret ederek, “MHP’nin genel söylemleriyle genel başkanının söylemleri arasında eksen kayması olduğunu düşünerek MHP’de siyaset yapmaya ara verdim” dedi. Bu söylem üzerine toplantıya daha fazla devam edemeyeceğini belirten Abdurrahman Başkan ve Metin Ersoy, salonu terk etmek istedi. Kısa süreli gerginliğin yaşandığı toplantıda Metin Ersoy, İYİ Partili Bahşi’nin FETÖ ile bağlantısı olduğunu öne sürerek “Kendisi FETÖ’nün avukatıdır. Altan kardeşlerin avukatlığını yapmıştır. Hepinizden özür dileyerek ayrılıyoruz” dedi.

FETÖ İTHAMINA AÇIKLAMA

Abdurrahman Başkan ve Metin Ersoy’un salonu terk etmesinin ardından Feridun Bahşi konuşmasını sürdürdü. FETÖ iddiasını değerlendiren Bahşi, “Çocukluğumdan bu yaşıma kadar hiçbir zaman hiçbir örgüt ya da cemaatle işbirliği içerisinde olmadım ve her zaman da karşısında durdum” dedi. Gençlere hitap eden CHP Milletvekili Adayı Figen Albuga Çalıkuşu da turizmi değerlendirdi. Antalya’da yüzde 100 doluluk olduğu yönünde bir algı oluşturulduğunu, ancak böyle bir durumun söz konusu olmadığını anlatan Çalıkuşu, “Ben Alanya ve Kemer’de mahalle mahalle, ev ev geziyorum. Esnafla görüşüyorum. Hiç öyle turizmden memnun olan göremedim” dedi. Toplantı soru- yanıtla devam etti. (DHA)

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz