Antalya’nın yüzücüleri Kepez’den yola çıkıyor | Körfez Gazetesi
Alanya’da orman yangını

Alanya’da orman yangını

Dev yılbaşı ağacını çocuklar süslüyor

Dev yılbaşı ağacını çocuklar süslüyor

Böyle bir şeyi hatırlamıyorum

Böyle bir şeyi hatırlamıyorum

Başkan Tütüncü, öğrencilerle buluştu

Başkan Tütüncü, öğrencilerle buluştu

Eski mezunlar iş hayatını anlattı

Eski mezunlar iş hayatını anlattı

Antalya’nın yüzücüleri Kepez’den yola çıkıyor
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 22 Temmuz 2017 - 14:49:10
Antalya’nın yüzücüleri Kepez’den yola çıkıyor

    Adnan Menderes Olimpik Yüzme Havuzu’nda eğitim alan öğrencileri izleyen Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, bu öğrencilerin uluslararası başarı elde etmesinin en büyük gurur kaynağı olacağını söyledi   Antalya’nın tek olimpik ölçülerdeki yüzme havuzu olan Adnan Menderes Olimpik Yüzme Havuzu, Kepez Belediyesi’nin yaz kurslarında 1500 öğrenci tarafından ilgi gördü. Su topu ve çeşitli tekniklerdeki yüzme […]

 

 

Adnan Menderes Olimpik Yüzme Havuzu’nda eğitim alan öğrencileri izleyen Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, bu öğrencilerin uluslararası başarı elde etmesinin en büyük gurur kaynağı olacağını söyledi

 

Antalya’nın tek olimpik ölçülerdeki yüzme havuzu olan Adnan Menderes Olimpik Yüzme Havuzu, Kepez Belediyesi’nin yaz kurslarında 1500 öğrenci tarafından ilgi gördü. Su topu ve çeşitli tekniklerdeki yüzme kurslarına katılan çocuklar, yaz tatillerinin en neşeli saatlerini geçiriyor. Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu’nun davetiyle yüzme kurslarını ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, minik sporcuların keyfine ortak oldu.

HAVUZ İLE GÖNÜL BAĞI KURULDU

Buradaki çocukların yüzme kurslarıyla sağlıklı bir yaşama merhaba demesine çok sevindiklerini anlatan Başkan Tütüncü, öğrencilerin keyifli bir yaz tatili geçirdiğini söyledi. Açılışının 2013 yılında yapılan havuza olan ilginin giderek artmasının da çok sevindirici olduğunu belirten Tütüncü, “Bu havuz sayesinde spora ilgi duyan nice vatandaşımız ile farklı bir gönül bağı kurmuşuz.” dedi.

SPORCU ÇOCUKLAR GURUR KAYNAĞI

Antalyaspor Su Topu Takımı’nın 33 yıl aradan sonra ilk kez kendi evinde çıktığı müsabaka adresinin de Adnan Menderes Olimpik Yüzme Havuzu olduğunu hatırlatan Tütüncü, son bir yıldır eğitim gören çocukların güzel yüzmelerine de imrendiğini söyledi. Bu öğrencilerden bir kaçının ulusal ya da uluslararası müsabakalarda derece almalarının en büyük gurur kaynağı olacağını belirten Tütüncü, “Belki içlerinde sadece bir veya iki tanesi yüzme konusunda başarılı olacak. Ama hepsi iyi insanlar olacak. Çünkü sporla uğraşanların hep iyi insanlar olduğunu görüyoruz.” diye konuştu.

ÇOCUKLAR HEP ÖNCELİKLİ

Birçok imkansızlıklar içinde havuzun hizmete girmiş olmasına da değinen Tütüncü, halkın ilgi göstermesinden dolayı çok memnun olduklarını söyledi. Kış sezonunda da aynı ilgiyi beklediklerini vurgulayan Tütüncü, “Havuz hemşehrilerimizin hizmetinde. Özellikle çocukların mutluluğuna diyecek yok. Her zaman birinci önceliğimiz çocuklarımızın mutluluğu olacak.” dedi. (Haber merkezi)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz