Anne ve çocukların fıskiye keyfi | Körfez Gazetesi
Turnuva sona erdi

Turnuva sona erdi

Kazak basın heyeti Antalya’yı ziyaret etti

Kazak basın heyeti Antalya’yı ziyaret etti

Maruldan servet kazanıyor

Maruldan servet kazanıyor

MATSO’dan muz paneli

MATSO’dan muz paneli

‘Milli judocuya dayak’  iddiasına soruşturma

‘Milli judocuya dayak’ iddiasına soruşturma

Anne ve çocukların fıskiye keyfi
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 25 Temmuz 2017 - 12:52:15
Anne ve çocukların fıskiye keyfi

TURİZMİN başkenti Antalya’da hava sıcaklığı 38 dereceye yükseldi. Kentin tarihi Saat Kulesi önünde bulunan yerden fıskiyeli havuz, çocuklar ve annelerin serinlik adresi oldu. Hava sıcaklığının 38, nem oranının yüzde 60, deniz suyu sıcaklığının ise 28 derece olduğu Antalya’da, şehir içindeki süs havuzları ve fıskiye alanları çocuklarla doldu. Aileleri ile birlikte kent merkezinde gezintiye çıkan yerli- […]

TURİZMİN başkenti Antalya’da hava sıcaklığı 38 dereceye yükseldi. Kentin tarihi Saat Kulesi önünde bulunan yerden fıskiyeli havuz, çocuklar ve annelerin serinlik adresi oldu.
Hava sıcaklığının 38, nem oranının yüzde 60, deniz suyu sıcaklığının ise 28 derece olduğu Antalya’da, şehir içindeki süs havuzları ve fıskiye alanları çocuklarla doldu. Aileleri ile birlikte kent merkezinde gezintiye çıkan yerli- yabancı çocuklar, fıskiyenin altına girip eğlendi. Kimisi elbiseleriyle serinledi, kimisi mayosunu giydi. Çocukların eğlencesine anneleri de eşlik etti. Buz gibi suyun altında sevinç çığlıkları atan minikler, çevreden geçenlerin meraklı bakışları altında serinlemenin tadını çıkardı. Senkronize hareket eden fıskiyelerden çıkan suyu yakalamaya çalışan minikler, birbirlerine su atarak oyunlar oynadı. Suyun içine girmeye cesaret edemeyenler ise uzaktan izlemeyi tercih etti. (DHA)

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz