ANFAD fotoğraf sezonunu açtı | Körfez Gazetesi
Büyükşehirden üniversite camisine destek

Büyükşehirden üniversite camisine destek

2 ayda 27 işyerini soydu

2 ayda 27 işyerini soydu

Butik otel yangında kül oldu

Butik otel yangında kül oldu

3 metreden dere yatağına düştü

3 metreden dere yatağına düştü

Yerleşik Ruslarda seçim hazırlığı

Yerleşik Ruslarda seçim hazırlığı

ANFAD fotoğraf sezonunu açtı
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 21 Ekim 2017 - 12:18:07
ANFAD fotoğraf sezonunu açtı

    ANTALYA Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (ANFAD) üyesi fotoğrafçılar, yeni sezona düzenledikleri kokteyle başladı   ANFAD’da düzenlenen ‘Yeni Fotoğraf Sezonuna Merhaba Kokteyli’ne, derneğin eski ve yeni üyeleri katıldı. Emekli foto muhabiri Sökmen Baykara onur konuğu olduğu kokteylde fotoğrafçılık konusunda bilgi, deneyim ve tecrübelerini paylaştı. ANFAD Başkanı Mehmet Boyacı ise geçen sezonun değerlendirmesini yaptı. […]

 

 

ANTALYA Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (ANFAD) üyesi fotoğrafçılar, yeni sezona düzenledikleri kokteyle başladı

 

ANFAD’da düzenlenen ‘Yeni Fotoğraf Sezonuna Merhaba Kokteyli’ne, derneğin eski ve yeni üyeleri katıldı. Emekli foto muhabiri Sökmen Baykara onur konuğu olduğu kokteylde fotoğrafçılık konusunda bilgi, deneyim ve tecrübelerini paylaştı. ANFAD Başkanı Mehmet Boyacı ise geçen sezonun değerlendirmesini yaptı. Temel fotoğrafçılık ve dijital fotoğrafçılık eğitimleri sayesinde birçok fotoğraf severin aralarına katılmasını sağladıklarını kaydeden Boyacı, “Antalya il ve ilçelerine, başka şehirlere, yurt dışına fotoğraf gezileri düzenleyerek ülkemizin doğal güzelliklerini, tarihiz zenginliklerini, sosyal yaşamı fotoğraf karelerine yansıttık” dedi.

SUNUM YAPTI

Amaçlarının fotoğraf sanatını çocuklara, gençlere, yetişkinlere sevdirmek, yaygınlaşmasını sağlamak olduğunu belirten Başkan Boyacı, yeni sezonda da eğitimlerin, fotoğraf gezilerinin devam edeceğini söyledi. ANFAD Yönetim Kurulu Üyesi Mine Candar da eylül ayı içinde bir grup fotoğraf sevdalısıyla Hindistan’a düzenledikleri geziyle ilgili bilgi aktardı. Her yıl Hindistan’a tatile gittiğini anlatan Candar, orada birçok dost edindiğini, bazı ailelerin yanına misafir olduğunu belirterek, Hindistan’da çektiği fotoğraflarla sunum yaptı. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz