Alanyaspor’a kombine kampanyası | Körfez Gazetesi
Turnuva sona erdi

Turnuva sona erdi

Kazak basın heyeti Antalya’yı ziyaret etti

Kazak basın heyeti Antalya’yı ziyaret etti

Maruldan servet kazanıyor

Maruldan servet kazanıyor

MATSO’dan muz paneli

MATSO’dan muz paneli

‘Milli judocuya dayak’  iddiasına soruşturma

‘Milli judocuya dayak’ iddiasına soruşturma

Alanyaspor’a kombine kampanyası
  • Ana Sayfa » GÜNCEL,SPOR
  • 12 Ağustos 2017 - 14:01:03
Alanyaspor’a kombine kampanyası

    ALANYA Kaymakamı Mustafa Harputlu önderliğinde başlatılan ‘Haydi Alanya Kombineni Al Kulübüne Sahip Çık’ kampanyasının tanıtımı Alanya Belediyesi’nde yapıldı. Toplantıya Kaymakam Mustafa Harputlu, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Serkan Akababa, Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, resmi daire amirleri, sivil toplum kurum ve kuruluşlarının temsilcileri […]

 

 

ALANYA Kaymakamı Mustafa Harputlu önderliğinde başlatılan ‘Haydi Alanya Kombineni Al Kulübüne Sahip Çık’ kampanyasının tanıtımı Alanya Belediyesi’nde yapıldı. Toplantıya Kaymakam Mustafa Harputlu, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Serkan Akababa, Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, resmi daire amirleri, sivil toplum kurum ve kuruluşlarının temsilcileri katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Süper Lig’de kalıcı olmak için tüm çalışma ve projelerin yapıldığını söyledi. Şehrin marka değerini artıran Alanyaspor’un daha iyi yerlere gelebilmesi için yapılan çalışmalara ‘Haydi Alanya Kombineni Al Kulübüne Sahip Çık’ kampanyasının da eklendiğini belirten Çavuşoğlu, “Stada daha çok taraftar çekmeyi ve kombine sayısını artırmayı hedefliyoruz. Kombine fiyatlarımız çok uygun. Sabit gelir kaynaklarımızı da artırmamız gerekiyor. Bunun için Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel’in de desteğiyle kulübümüzün lisanslı ürünlerinin satılacağı Alanyaspor Store mağazası yapacağız” dedi.

DESTEK VERMELİYİZ

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney ise Alanyaspor’un çok hızlı bir şekilde Süper Lig’e yükseldiğini ve bunda kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kurulunun büyük gayreti olduğunu kaydetti. Bundan sonraki süreçte Alanyaspor’un Süper Lig’de kalması gerektiğini ifade eden Güney, “Bunun için hep birlikte sorunlara eğilerek destek vermeliyiz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel de sporu ve Alanyaspor’u çok seviyor. Onun da desteğiyle üzerimize düşen ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğimize söz veriyorum” dedi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz