'Akdeniz'in Renkleri' sergisi açıldı | Körfez Gazetesi
Müze Gecesi gezisi

Müze Gecesi gezisi

Küçülüyoruz

Küçülüyoruz

CHP’den İnce’ye destek kampanyası

CHP’den İnce’ye destek kampanyası

Kapan heyecanlandırdı

Kapan heyecanlandırdı

Vezneler hafta sonu açık

Vezneler hafta sonu açık

‘Akdeniz’in Renkleri’ sergisi açıldı
‘Akdeniz’in Renkleri’ sergisi açıldı

      AKDENİZ Üniversitesi (AÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim üyelerinin ‘Akdeniz’in Renkleri’ adlı karma sergisi Kaş’ta açıldı.   Kaş Gençlik Lokali’nda açılan karma sergide; AÜ Güzel Sanatlar Fakültesi’nden 30 öğretim elemanının 30 eseri yer alıyor. Bu yıl üçüncüsü açılan sergide, yağlı boya, fotoğraf, akrilik, tekstil ürünleri ve enselasyon dalında eserler bulunuyor. Serginin açılışında bir […]

 

 

 

AKDENİZ Üniversitesi (AÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim üyelerinin ‘Akdeniz’in Renkleri’ adlı karma sergisi Kaş’ta açıldı.

 

Kaş Gençlik Lokali’nda açılan karma sergide; AÜ Güzel Sanatlar Fakültesi’nden 30 öğretim elemanının 30 eseri yer alıyor. Bu yıl üçüncüsü açılan sergide, yağlı boya, fotoğraf, akrilik, tekstil ürünleri ve enselasyon dalında eserler bulunuyor. Serginin açılışında bir konuşma yapan AÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Zehra Yiğit, “Bu sergi ile sanatı halkla buluşturuyoruz. Güzel Sanatlar Fakültesi olarak sanatı, taşraya taşıyoruz. Akdeniz’in incisi Kaş’ta, üçüncü kez Akdeniz’in renklerini halkla buluşturuyoruz. Kaş’ta bu tür çalışmalara ve sergilere devam edeceğiz” dedi. Sergiye katılan sanatçılara plaket vererek teşekkür eden Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer de “Kaş bir turizm kenti. Ancak biz turizmin, sanatla, sinema ile, spor ile buluştuğu zaman anlam kazanacağına inanıyoruz. Bu sergi, Kaş turizmini bütünlüyor” dedi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz