AGT’ye dördüncü ödül | Körfez Gazetesi
Yerli tatilci, planlamayı seçime göre yaptı

Yerli tatilci, planlamayı seçime göre yaptı

Manavgat, turizmden  4 milyar dolar gelir bekliyor

Manavgat, turizmden 4 milyar dolar gelir bekliyor

Başkan Uysal, Korkuteli’nde

Başkan Uysal, Korkuteli’nde

Yeni pasaportlara Antalya’dan 2 fotoğraf

Yeni pasaportlara Antalya’dan 2 fotoğraf

Bademağacı ve Dağbeli’ne toplu taşıma

Bademağacı ve Dağbeli’ne toplu taşıma

AGT’ye dördüncü ödül
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 4 Kasım 2017 - 12:58:29
AGT’ye dördüncü ödül

    Türkiye’nin önde gelen mobilya bileşenleri markası AGT, İSO 500 listesinde bu yıl 30 sıra yükselişiyle bölgede birincilik ödülünü, Döviz Kazandırıcı Hizmetler kategorisinde İhracat Döviz Geliri dalında üçüncülük ödülünü aldı. Firma ayrıca, dünyaya daha kolay hizmet vermek ve sınırları ortadan kaldırmak amacıyla hayata geçirdiği Dijital Platform projesiyle de bu sene ilk kez verilen İnovasyon […]

 

 

Türkiye’nin önde gelen mobilya bileşenleri markası AGT, İSO 500 listesinde bu yıl 30 sıra yükselişiyle bölgede birincilik ödülünü, Döviz Kazandırıcı Hizmetler kategorisinde İhracat Döviz Geliri dalında üçüncülük ödülünü aldı. Firma ayrıca, dünyaya daha kolay hizmet vermek ve sınırları ortadan kaldırmak amacıyla hayata geçirdiği Dijital Platform projesiyle de bu sene ilk kez verilen İnovasyon Ödülü’nün sahibi oldu. Böylelikle AGT, kendi sektöründe pazarlama inovasyonu alanında ödül alan ilk marka oldu.

 

İNSAN KAYNAKLARI YAZILIMI

 

AGT, Türkiye’nin en büyük teknoloji etkinliği olan SAP Forum’dan da ödülle döndü. AGT, SAP 2017 Kalite Ödülleri kapsamında insan kaynakları süreçlerinde başarılı sonuçlar elde etmeyi amaçlayan Success Factors projesiyle bu yıl Hızlı İmplementasyon kategorisinde Silver Winner ödülünün sahibi oldu. Avrupa’nın en büyük iş uygulamaları şirketi olan SAP’nin insan kaynakları yazılımı Success Factors’u kullanan tek ulusal marka olan AGT aynı zamanda, SAP’nin bu proje ile ödül verdiği ilk ve tek marka oldu. (DHA)

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz