AEDAŞ’tan muhtarlara iftar | Körfez Gazetesi
Kepez’de yol çalışmaları 

Kepez’de yol çalışmaları 

Polisten ‘Duman’ uygulaması

Polisten ‘Duman’ uygulaması

Türkiye’nin en hızlısı EFE HASIRCIOĞLU

Türkiye’nin en hızlısı EFE HASIRCIOĞLU

Antalya benim evim

Antalya benim evim

Kadınlardan  Çelik’e ilgi

Kadınlardan Çelik’e ilgi

AEDAŞ’tan muhtarlara iftar
AEDAŞ’tan muhtarlara iftar

  AKDENİZ Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ), Antalya’daki 3 bölge müdürlüğünde, muhtarlara iftar yemeği verdi. Antalya, Isparta ve Burdur’da 2 milyondan fazla elektrik abonesine elektrik dağıtım hizmeti veren AEDAŞ yönetimi, Antalya Metropol Bölge Müdürlüğü, Batı Bölge Müdürlüğü ve Doğu Bölge Müdürlüğü’nde muhtarlara iftar verdi. Elektrik dağıtım hizmetinde yerel yönetimlerle işbirliğinin öneminin dile getirildiği iftar buluşmalarında kesintisiz […]

 

AKDENİZ Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ), Antalya’daki 3 bölge müdürlüğünde, muhtarlara iftar yemeği verdi. Antalya, Isparta ve Burdur’da 2 milyondan fazla elektrik abonesine elektrik dağıtım hizmeti veren AEDAŞ yönetimi, Antalya Metropol Bölge Müdürlüğü, Batı Bölge Müdürlüğü ve Doğu Bölge Müdürlüğü’nde muhtarlara iftar verdi. Elektrik dağıtım hizmetinde yerel yönetimlerle işbirliğinin öneminin dile getirildiği iftar buluşmalarında kesintisiz enerji için birlikte hangi adımların atılabileceği konuşuldu. AEDAŞ yöneticileri, muhtarlardan gelen talep ve önerileri değerlendirmek üzere not aldı.

BİLGİ VE TALEP

Antalya’daki üç bölge müdürlüğünün hizmet alanlarında görev yapan muhtarları ağırlayan AEDAŞ Genel Müdürü Bahadır Müdüroğlu, “Enerji dağıtımını yaptığımız her noktaya, hızlı, kesintisiz ve verimli hizmeti, kusursuz bir şekilde ulaştırmak temel ilkemiz. Bu ilkeler doğrultusunda elektriğin modern yaşamda insan hayatının vazgeçilmez bir parçası olduğu bilinciyle yol alırken siz değerli muhtarların görüş, öneri ve talepleri bizler için çok değerli. Biliyoruz ki sizler bölgenizdeki vatandaşın gözü, kulağı, sesisiniz. Sizin de bizim de en büyük hedefimiz vatandaşımıza daha iyi hizmet vermek. Bu nedenle siz muhtarlarımızdan gelen bilgi ve talepler yatırım kararlarımızı, önceliklerimizi etkiliyor” dedi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz