70 ve 80’lerin modasını sergilediler | Körfez Gazetesi
Kepez’in seraları çiçek fabrikası gibi

Kepez’in seraları çiçek fabrikası gibi

Gençler Avrupa ile  ‘Kültür Köprüsü’ kuruyor

Gençler Avrupa ile ‘Kültür Köprüsü’ kuruyor

Avrupa Türk Parlamenter  Birliği Antalya’da toplandı

Avrupa Türk Parlamenter Birliği Antalya’da toplandı

Doktora ‘alaycı tavır’ tokadı

Doktora ‘alaycı tavır’ tokadı

Kaşlı öğrenciler Antalya’yı temsil edecek

Kaşlı öğrenciler Antalya’yı temsil edecek

70 ve 80’lerin modasını sergilediler
  • Ana Sayfa » Genel
  • 7 Aralık 2017 - 11:11:57
70 ve 80’lerin modasını sergilediler

Kumluca ilçesinde bir dans akademisi tarafından düzenlenen etkinlikte 70 ve 80’li yılların kıyafetleri sergilendi. Kumluca’da bir dans akademisi tarafından Kumluca Belediyesi salonunda “70’ler ve 80’ler Partisi” düzenledi. Akademide yer alan gençler ve ailelerinin müzik eşliğinde eğlendiği etkinlikte 70 ve 80’li yılların kıyafetleri müzik ve yarışma eşliğinde sergilendi. 70’li yıllar defilesinin yapıldığı etkinlikte dereceye girenlere ödülleri […]

Kumluca ilçesinde bir dans akademisi tarafından düzenlenen etkinlikte 70 ve 80’li yılların kıyafetleri sergilendi. Kumluca’da bir dans akademisi tarafından Kumluca Belediyesi salonunda “70’ler ve 80’ler Partisi” düzenledi. Akademide yer alan gençler ve ailelerinin müzik eşliğinde eğlendiği etkinlikte 70 ve 80’li yılların kıyafetleri müzik ve yarışma eşliğinde sergilendi. 70’li yıllar defilesinin yapıldığı etkinlikte dereceye girenlere ödülleri verildi. Etkinlikte ipte elma yeme, kadınlar arasında baş üstünde kitap taşıma, sessiz sinema ve tekerleme yarışmaları yapılırken, önceden yapılan hediye çekilişinde kazananlara hediyeleri verildi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Dans akademisi sahibi Bayram Ergin, “Dans kulübünde görev alan dansçıların ve ailelerin kaynaşmasını amaçladık. Halk oyunları çalışmalarındaki amaç yetişen yeni nesilleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve sıkı dostluklar kurulmasına katkıda bulunmaktı. Başta çocuklarının yanında oldukları için dansçılarımızın ailelerine teşekkür ediyorum. Ayrıca sosyal faaliyetlere destek olan Kumluca Kaymakamlığına, kültürel etkinliklere, yeniliklere ve bizlere yer tahsis ettiği için Kumluca Belediyesi’ne, kursların açılmasına destek çıkan Kumluca Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, halk oyunları kurslarının açılmasına, gelenek ve göreneklerimizin gençlere aktarılmasını sağlayan Kumluca Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne, ilçe okullarımıza ve okul müdürlerimize, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odasına vermiş oldukları destek ve katkılardan dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz