6 bin Kemerli iftarda buluştu | Körfez Gazetesi
Kepez’de yol çalışmaları 

Kepez’de yol çalışmaları 

Polisten ‘Duman’ uygulaması

Polisten ‘Duman’ uygulaması

Türkiye’nin en hızlısı EFE HASIRCIOĞLU

Türkiye’nin en hızlısı EFE HASIRCIOĞLU

Antalya benim evim

Antalya benim evim

Kadınlardan  Çelik’e ilgi

Kadınlardan Çelik’e ilgi

6 bin Kemerli iftarda buluştu
6 bin Kemerli iftarda buluştu

Kemer Belediyesi Geleneksel Kadir Gecesi İftarı, Lise Caddesi’nde yapıldı. Turizmcilerin desteğiyle gerçekleştirilen organizasyona katılım yüksek oldu. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile eşi Neşe Gül’ün ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğine Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, İl Sekreteri İlkay Budak, Kemer İlçe Başkanı Hüsnü Ünal, Antalya Milletvekili Adayı Aydın […]

Kemer Belediyesi Geleneksel Kadir Gecesi İftarı, Lise Caddesi’nde yapıldı. Turizmcilerin desteğiyle gerçekleştirilen organizasyona katılım yüksek oldu. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile eşi Neşe Gül’ün ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğine Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, İl Sekreteri İlkay Budak, Kemer İlçe Başkanı Hüsnü Ünal, Antalya Milletvekili Adayı Aydın Özer, Kemer Belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve yaklaşık 6 bin Kemerli katıldı. Lise Caddesi boyunca sıralanan sandalye ve masalarda oruçlarını açan Kemerliler hep birlikte Kadir Gecesi duası etti.

 

ÖRNEK BİR ORGANİZASYON

 

Ortak iftarların önemli bir Ramazan geleneği olduğunu kaydeden CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, “Kemer’de belediyemizle turizmcilerin el ele vererek böyle güzel bir organizasyon düzenlemesinden ve bu organizasyonda Kemerlilerle buluşmaktan çok mutlu oldum. Ramazan paylaşım ayıdır ve burada güzel bir paylaşım örneği yaşadık. Şimdiden tüm Kemerlilerin, Antalyalıların ve İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

 

KEMERLİLERE TEŞEKKÜR

 

Geleneksel hale getirilen Kadir Gecesi İftarı’nın 9’uncusunu düzenlediklerini kaydeden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül de “Bugün buraya gelerek bizle ekmeğimizi bölüşen, bizle birlikte dua eden tüm hemşehrilerimize ve değerli konuklarımıza teşekkür ediyorum. Yemeğimizi onurlandıran genel başkan yardımcımız, ilçe başkanımız ve milletvekili adayımıza ayrıca şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.(Haber merkezi)

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz