1881 Kemerli Anıtkabir’e gidiyor | Körfez Gazetesi
Yerli tatilci, planlamayı seçime göre yaptı

Yerli tatilci, planlamayı seçime göre yaptı

Manavgat, turizmden  4 milyar dolar gelir bekliyor

Manavgat, turizmden 4 milyar dolar gelir bekliyor

Başkan Uysal, Korkuteli’nde

Başkan Uysal, Korkuteli’nde

Yeni pasaportlara Antalya’dan 2 fotoğraf

Yeni pasaportlara Antalya’dan 2 fotoğraf

Bademağacı ve Dağbeli’ne toplu taşıma

Bademağacı ve Dağbeli’ne toplu taşıma

1881 Kemerli Anıtkabir’e gidiyor
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 7 Kasım 2017 - 13:57:01
1881 Kemerli Anıtkabir’e gidiyor

      KEMER Belediye Başkanı Mustafa Gül, eşi Neşe Gül ve 1881 Kemerli, 10 Kasım’da Anıtkabir’e giderek Atatürk’ü kabri başında anacak. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde 1200 Kemerli kadını Anıtkabir’e götüren, ardından mayıs ayının ikinci pazar günü olan Anneler Günü’nde yine 1200 Kemerli kadına Çanakkale şehitliklerini gezdiren Kemer Belediyesi, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’nde […]

 

 

 

KEMER Belediye Başkanı Mustafa Gül, eşi Neşe Gül ve 1881 Kemerli, 10 Kasım’da Anıtkabir’e giderek Atatürk’ü kabri başında anacak. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde 1200 Kemerli kadını Anıtkabir’e götüren, ardından mayıs ayının ikinci pazar günü olan Anneler Günü’nde yine 1200 Kemerli kadına Çanakkale şehitliklerini gezdiren Kemer Belediyesi, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’nde de 1881 Kemerliyi Anıtkabir ziyaretine götürecek.

 

BÜYÜK ÖNDER ATATÜRK ANILACAK

 

Kemer Belediyesi’nin düzenleyeceği organizasyonla her birinde profesyonel rehber bulunan 44 otobüs, kadınlar, eşleri ve çocuklarından oluşan 1881 Kemerli Ankara’ya götürülecek. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile eşi Neşe Gül, 1881 Kemerli ile birlikte Ankara’ya giderek 10 Kasım’da, Büyük Önder Atatürk’ü Anıtkabir’de anacak.

 

ANITKABİR ZİYARET EDİLECEK

 

Başkan Gül, eşi Neşe Gül ve Kemerliler saat 14’00’te Anıtkabir’e gidecek ve Ulu Önder Atatürk’ü ölümünün 79’uncu yıldönümünde anacak. Burada Başkan Mustafa Gül tarafından Anıtkabir özel defteri imzalanacak. Ankara’da bir süre daha gezinti yaptıktan sonra akşam yemeğinde tekrar bir araya gelecek olan Kemerliler, daha sonra aynı otobüslerle Kemer’e hareket edecek. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz